Çelik Ölmez Çelik Ölmez Çelik Ölmez Çelik Ölmez Çelik Ölmez Çelik Ölmez

Büromuz 1996 yılının sonbaharında İnegöl'de faaliyete başlamıştır. Ticari ilişkilerin kurulmasında avukatlar en az diğer profesyoneller kadar etkin rol oynamaktadırlar. Büromuz, bu bilince dayalı olarak, hukuki hizmetler sunmaktadır.

Ayrıca ihtiyaç ve hedeflerinize uygun olarak her alanda ticari sözleşmeler hazırlamakta, müzakere ve iş görüşmelerinizde yardımcı olmaktadır. Büromuz bankacılık, finans ve danışmanlık hizmetleri ile bağlantılı olarak hukukun her alanında çok sayıda dava takip etmekte, yetkili mercilere gerekli başvurularda bulunmakta ve bunların takibini gerçekleştirmektedir.

Büromuz, tecrübeli ve alanında uzman avukat ve danışmanların oluşturduğu homojen bir çalışma ortamına sahip olmanın avantajını kullanmaktadır. Çelik&Ölmez Hukuk Bürosu bünyesinde, 4 avukat, 2 kâtip,2 sekreter ve 1 yardımcı personel bulunmaktadır.

Prensiplerimiz

Müvekkillerimizin ticari sırları bizim için en üst düzey önem taşımaktadır. Bu paralelde, herhangi bir "menfaat çatışması" olduğunda, durumu hem mevcut hem de potansiyel müvekkillerimize bildirmeyi temel görevimiz olarak görüyoruz. Davranışlarımızda ve müvekkillerimizle iş ilişkisi kurarken Avukatlık Meslek İlkeleri'ne, Türkiye Barolar Birliği'nce hazırlanan Reklâm Yasağı Yönetmeliği'ne ve Avrupa Birliği Avukatlık Meslek Kuralları'na uygun olarak hareket etmek ana prensibimizdir.

Gizlilik; müvekkilin Çelik&Ölmez Hukuk Bürosu'na sağladığı ve kamuya açık olmayan her türlü bilgi uygulanabilir kurallar ve profesyonel gizlilik ve sorumluluk esaslarına uygun olarak gizli tutulacaktır. Avukat-Müvekkil ilişkisi çerçevesinde edinilen ve müvekkilin işleri ile ilgili her türlü bilgiyi sıkı bir şekilde gizli tutmakla yükümlüyüz.

Hukuk kuralları ve Kanunlar ile zorunlu kılınmadıkça veya müvekkillerimiz tarafından açıkça yetkilendirilmedikçe edinilen bilgiler asla ifşa edilmeyecektir.